FIRMA

"Architektura jest dialogiem między człowiekiem a przestrzenią w jakiej się znajduje. Im lepszy dialog tym lepsza architektura."

RG Architekci jest pracownią autorską założoną przez Rafała Godlewskiego, architekta z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał pracując w takich renomowanych pracowniach architektonicznych tj.: Tryboń PPI Sp. z o. o oraz Grupa AT Sp. z o. o.
Od czerwca 2009 roku posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń oraz jest wpisany na listę Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów pod nr MA-2158.
Jednym z naszych głównych założeń jest kompleksowe podejście do klienta. Zrozumienie jego potrzeb i pragnień jest najważniejsze tak aby jego marzenia mogły przeobrazić się w autentyczne realizacje.
Kompleksowe podejście to także pomoc przy uzyskiwaniu wszelkich decyzji, pozwoleń, opinii, warunków oraz odstępstw niezbędnych przy sporządzaniu projektu budowlanego. Naszym celem jest projektowanie obiektów ekonomicznych, prostych pod względem formy ale o wysokim standardzie funkcjonalnym a zarazem estetycznym.
Jesteśmy otwarci także na współpracę z innymi pracowniami projektowymi. Jedna z takich współpracy z Pracownią Architektoniczną Jeden Projekt architekta Jacka Fronca z siedzibą w Łomży, zaowocowała wykonaniem kilku projektów budowlanych oraz wielu wstępnych koncepcji projektowych a także realizacji.
Nasza pracownia jest w pełni skomputeryzowana. Posiadając oryginalne i profesjonalne oprogramowanie jesteśmy w stanie sprostać, każdemu powierzonemu nam zadaniu.

Copyright © 2014 - rG ARCHITEKCI